Fitolsen Softgels Zayıflama Hapları

0

Fitolsen Chia 36 Softgels Nedir
Fitolsen 36 Softgels Türkiye’de 2016 Yılı İtibariyle Gelmiş ve İnternet Üzerinden Reklam ve Satışların Bilinirliği ile Kullanıcılara Ulaşmıştır.
Fitolsen 36 Softgels USA Menşei Bir Üründür.
Prudent Pharmaceuticals Inc. Şirketinde P.O Box 13827 N.C 27709 U.S.A adresinde Üretilip Dünyanın Bir Çok Ülkesine Halen Daha Satışı Yapılmaktadır.

Fitolsen 36 Softgels Zayıflamaya Yardımcı Ekstratların Biraraya Getirilmesi İle Üretilerek Ülkemize Gelmektedir.
Fitolsen 36 Softgels; Tok Tutucu, Yağ Yakıcı Özelliği Olan, İştahızını Bastıran, Tatlı Krizine Son veren ve Günde 2-3 Litre Kadar Su İçeren En Etkili Zayıflama Ürünüdür.
En Belirgin Özelliği Ağız Kuruluğu Yaparak, Gün İçerisinde 2-3 Litre Kadar Su İçirmesidir.
Ülkemizde 1 Yıldır Satışı Yapılan Fitolsen 36 Softgels: Kısa Sürede Zayıflamak ve Sonuç Almak İsteyenler İçin Kullanılan Zayıflama Hapıdır.

Fitolsen 36 Softgels Kullanımı;

Fitolsen 36 Softgels’i öğlen yemekten 30 Dk. Önce 1 Softgels Olmak Üzere, Günde 1 Softgels Alınmaktadır.
Gün İçerisinde 2-3 Litre Su İçilmelidir.
Yeme İçme Hissinizi Azaltacağından Normal Ögünlerinizi Yemeniz Gerekir.
Aksi Takdirde Vücut Dirençsiz Kalacaktır ve Yan Etkilerini Gösterebilir.

Fitolsen 36 Softgels Kimler Kullanamaz:
Fitolsen ; Kalp, Damar, Hiper Tansiyon ve Diyabet Rahatsızlığı Olanlar ile Emziren Bayanlar,
Hamile Bayanlar, 18 Yaş Altı ve 50 Yaş Üstü Kişiler Kullanamaz.
MUHAFAZA ŞARTLARI VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Kuru ve serin bir yerde saklayın
oda sıcaklığında ve karanlık kuru biryerde saklayınız.
çocuklardan uzak bir yerde saklayın
Hamile ve emziren anneler ve alerjik sorunu olanlar kullanamaz 15 Yaş altında çocuklar kullanamaz
Karşılaştığınız herhangi bir olumsuz etkide kullanmayı durdurunuz
Herhangi bir kimyasal Koruyucu , renklendirici maddeler
ve yapay tatlandırıcılar içermemektedir.
Zararları – Yan Etkileri;
Fitolsen 36 Softgels Genel Olarak Kişinin Metabolizması,
Bünyeye Uyum Sağlayana Kadar Yaptığı Ya da Yapabileceği Yan Etileri Şu Şekildedir:
*Ağızda Kuruluk
*Uykusuzluk
*Bağırsak Tembelliği (Kabızlık)
*Hafif ve Kısa Süreli Palpitasyon
*Mide Bulantısı
*Baş Dönmesi
Fitolsen 36 Softgels Etkileri;

*Metabolizmayı Hızlandırır.
*Tatlı Krizine Dur Demenize Yardımcı Olur.
*Susatır, Günde 2-3 Litre Su içirir.
*Bununla birlikte Yağlarınızı Parçalayarak İdrar Yolu İle Atarsınız.
*Yağlarınızı Yakar.
*Tokluk Hissi Verir.
*İştahınızı Dengeleyerek Çok Yemenize Engel Olursunuz.

Fitolsen 36 Softgels İçindekiler:

Yeşil Çay Ektresi, Folis Yaprağı Ekstresi, Vivamus Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Çinko, Vitamin C, Lotus Yaprağı Ekstresi, Arbuscula Ekstresi, L-carnitine
Üretim Yeri:
Prudent Pharmaceuticals Inc.
P.O Box 13827 N.C 27709 U.S.A

Zayıflamak İçin Kolay Yöntemler

Yaz ayları yaklaştığı için bu anlaşılabilir bir durum ancak zayıflamak isteyenler için yanlış tam da bu noktada başlıyor. Çünkü mevsimsel kilo vermek (vermeye çalışmak) kalıcı kilo vermenin önündeki en büyük engel.Yani “yazın fit görüneyim kışa bakarız artık” mantığı kişiyi sürekli kilo alma/verme döngüsüne sokarak hem duygusal hem de fiziksel olarak yıpratıyor.Bu döngüden çıkmak, daha sağlıklı beslenmek ve buna paralel olarak dilediğiniz kiloya ulaşmak için belki de tüm uzmanların ilk önerisi “beslenmenin düzenlenmesi ve bu yeni beslenme şeklinin uygulanmasında kararlı davranılması”.Fakat biz bunun “iyi niyet cümlesi” olduğunu biliyoruz çünkü beslenme şeklini değiştirmek, bunca yıldır alışılmış yemeklerden uzak durmak, daha fazla hareket etmek gerçekten hiç kolay değil.

1-2 haftadan bahsetmiyorum tabii çünkü bu tip değişimleri “nasılsa geçici bir süre” mantığıyla uygulamak kolay olabilir ama yaşam biçimi haline dönüştürmek oldukça zorlu bir süreç. Zaten zayıflama yolculuğunu en çok sekteye uğratan ve bir türlü istenilen kiloya ulaşmamızı engelleyen durum bu sürekliliği sağlayamamak.

Durum böyle zor olunca ve özellikle başarısız 1-2 diyet girişiminden sonra insan “benim kilo vermem imkansız” karamsarlığına düşebiliyor. Bunu böyle kabul etmek ve yaşamınızın geri kalanında fazla kilolar ve bu kiloların yaratacağı olası sağlık sorunlarıyla mücadele etmek sizin tercihiniz olabilir.

Ama kendinizi zihinsel olarak hazırlayabilirseniz ve yine kendinize uygun bir beslenme düzeni oluşturabilirseniz gerçekten kilo verebilirsiniz. Üstelik doğru zayıflama yöntemlerini kullanırsanız “bu kiloları tekrar geri alır mıyım?” endişesi taşımanız gerekmiyor.

Bu yazıda her yerde bulabileceğiniz diyet listeleri yerine beslenme şeklinizi değiştirirken kullanabileceğiniz, işinizi bir nebze olsun kolaylaştıracağını düşündüğüm ve kalıcı kilo vermenize yardımcı olacak bazı zayıflama yöntemlerine yer vermek istiyorum.

Zayıflama Konusunda Acele Etmeyin

Kilo vermek için ne kadar aceleci davranırsanız diyeti bozma riskiniz o kadar yükselir. Sürekli tekrar eden “kilo veremedim, istediğim kiloda değilim, zayıflayamıyorum” düşünceleri bir süre sonra diyetten vazgeçmenize neden olacaktır.

Diyet yaparken sakin olun, kendinize fazla yüklenmeyin, zaten beslenme şeklinizi değiştirmenizden dolayı artan stresi daha fazla artırmayın. Stresi kilo vermenizin önündeki en büyük engel olarak kabul edin . Stresle ilgili en büyük sorun stresin örneğin baş ağrısı gibi net bir belirtisi olmadığı için insanın ne zaman stresli olduğunu tam olarak kestirememesi.

Aç olmadığınız halde buzdolabının çevresinde geziniyorsanız, yine aç olmadığınız halde gözünüzün önünde pizzalar, baklavalar uçuşuyorsa bunun nedeni stres olabilir. Kendinizi böyle bir durumda bulduğunuzda duygularınıza kulak verin ve stresi tespit edin. Zaten bunu sürekli yaparsanız bir süre sonra alışkanlık kazanarak stresli olduğunuz anları daha hızlı belirleyebilirsiniz.

Diyet Yaparken Kendinizi Ödüllendirin

Zihnen kendimizi hazırladık, kendimize uygun diyet programını seçtik/oluşturduk ve diyete başladık. Şimdi önemli olan nokta diyete mümkün olduğunca bağlı kalmak ve vazgeçmemek. İşte bu süreç son derece zor ve insanlar genellikle bu noktada yaşadıkları sıkıntı, motivasyon kesikliği nedeniyle kilo veremiyor.

Diyet yaparken sıkıldığınızda ve diyeti bozmamak için kendinizle savaş verdiğinizde “ödül yöntemi”ni deneyebilirsiniz.

Ödül yöntemi şu şekilde uygulanıyor; ileriki günlerden birine (4 gün sonrasına veya 1 hafta sonrasına) kendinize ödül öğünü belirliyorsunuz ve bu öğünde canınızın çektiği bir şeyi yiyorsunuz.

Böylece bugünle ödül öğünü arasındaki günler daha kolay geçiyor ve motivasyonunuz artıyor . Ödül öğününde işlerin çığırından çıkmaması için canınızın çektiği şeyden sadece 1 adet yemelisiniz. 1 tiramisu, 1 külah dondurma, 1 tatlı kaşığı nutella, 1 hamburger, 1 dilim pizza gibi.

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Yorum Yaz