LW6090 Zayıflama ve diyet Kapsülü

0
LW6090 Zayıflama Hapı

2009 yılından beri kadınların kullanmış oldukları LW 6090 yağ yakıcı kapsüller ile istediğiniz beden ölçülerine hayal edemeyeceğiniz kadar kısa bir zamanda ulaşacaksınız. İçeriğindeki etken maddeler tamamen bitkisel ürünlerden oluşmaktadır.Bu etken maddeler sizlerin gün içerisinde daha çok su içmenizi (2-3 lt ) sağlayacaktır. Özel olarak hazırlanmış olan LW 6090 kapsülleri yemek yeme ihtiyacınız minimuma indirip metabolizmanızın harcamış olduğu enerji maksimuma çıkartarak vücudunuzdaki fazla yağları hızlıca yakmanızı sağlamaktadır. LW 6090’a ve idealinizdeki kiloya ulaşmak artık bir tık uzağınızda.

Lw 6090 zayıflama hapı

Anlayabileceğimiz üzere zayıflamak için doğru tercih lw6090 zayıflama hapı olmaktadır.

Lw6090 zayıflama hapı sadece zayıflama değil aynı zamanda yağ yakıcı etkisi de göstermektedir. Yani lw 6090 zayıflama hapı ile hem rahat bir şekilde kilo verebilecek hemde istediğiniz vücut ölçülerine sahip olabileceksiniz. Sizlerde bu kadar doğal ve kolay bir yöntem ile ideal kilonuza ulaşmak istiyorsanız www.aktarhane.club sitesinden orjinal lw 6090 zayıflama hapı siparişi verebilirsiniz.

İçeriği : 

● C Vitamini13 mg
● İyot 82 mcg
● Termojenik Karışım 300 mg
● Garsinya ekstresi (meyve)
● L-Carnitine
● Meyan kökü
● Krom (Krom pikolinattan)
● Özel Karışım 93 mg
● Likopen
● Yeşil çay (yaprak)
● Zencefil (rizom)
● Buğday çim

Kullanım Önerileri :

LW6090 Doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmediği taktirde, yemeklerden 30 dakika önce sabah 2 ve akşam 2 kapsül alınır. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Uyarılar: 

Bütün takviyelerde olduğu gibi, hamile, emzirmekte olanlar veya daimi ilaç kullananlar; ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Ambalaj Bilgileri :

1 kutu LW6090 ın içinde 60 kapsül bulunmaktadır.

Paylaş

Yazar Hakkında

Yorum Yaz